Praca

Zatrudnimy samodzielnych stolarzy meblowych z doświadczeniem w produkcji i montażu mebli na wymiar.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • produkcję oraz montaż mebli
  • cięcie i obróbka płyty wiórowej, MDF, laminowanej, fornirowanej, lakierowanej
  • skręcenie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy stolarza - udokumentowane
  • umiejętność obsługiwania maszyn stolarskich
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • rzetelność i precyzja
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy z zespołem pracowników
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie stałe + premie za dobrze wykonane prace
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.