Meble do salonu

Meble do salonu

Urządzając salon warto wziąć pod uwagę meble wykonane na wymiar

Gotowe meble do dziennych przestrzeni ograniczają nie tylko przestrzeń, lecz również możliwości wyboru. Dlatego też, podczas rozważania kwestii aranżacji pokoju dziennego, warto zastanowić się nad rozwiązaniami wykonywanymi na zamówienie. Meble do salonu na zamówienie to doskonałe rozwiązanie w przypadku nieustawnych przestrzeni, wymagających skosów czy wnęk. Ponadto, to sposób na znaczne powiększenie miejsca do przechowywania. Meble do salonu na wymiar to także gwarancja całkowitej personalizacji oraz możliwość wyboru materiałów, kolorów i wykończeń w pełni dopasowanych do osobistych preferencji.

 

ORION - wysokogatunkowe meble do salonu na zamówienie

Jesteśmy firmą, która z powodzeniem, od ponad 30 lat działa w branży meblarskiej. Posiadamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które w efekcie pozwalają nam dostarczać wszystkim zainteresowanym najwyższej jakości meble do salonów na zamówienie. Gwarantujemy precyzję wykonania, solidność, trwałość i wytrzymałość naszych rozwiązań.

Dysponujemy różnorodnymi materiałami, systemami, rodzajami wykończeń i wariantami kolorystycznymi. Projektujemy i tworzymy meble do salonów na wymiar na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań naszych Klientów - to sprawia, że gotowy produkt jest w pełni zgodny z wizją i wszelkimi indywidualnymi oczekiwaniami. Posiadamy wykwalifikowany zespół fachowców, którzy podczas wykonywania mebli do salonów na zamówienie korzystają z bogatego, nowoczesnego zaplecza technicznego.

 

Wykonujemy meble do salonu na wymiar na terenie Warszawy i okolic

Wszystkich zainteresowanych meblami do salonu na zamówienie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się proponowaną przez nas ofertą. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura Projektowego ORION zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Instalatorów 7C. Do współpracy zachęcamy nie tylko mieszkańców z terenu Włoch i Ochoty, lecz także zainteresowanych z pozostałych warszawskich dzielnic i miejscowości położonych na terenie całego województwa mazowieckiego. W naszej ofercie mamy również meble do przedpokoju oraz zabudowy meblowe.